Jazyk:
Měna:
0 POLOžKY - $0.00 Bonus: 2

Zásady ochrany osobních údajů

Registrací na naší webové stránce a zadáním svých osobních údajů přijímáte naši dohodu o ochraně soukromých údajů a povolujete nám tyto údaje shromažďovat a ukládat. Zaručujeme vám, že vaše osobní údaje použijeme pouze k doručení vašich objednávek.

Před odesláním objednávky prostřednictvím našich webových stránek potvrzujete, že jste osoba starší 18 let, přebíráte veškerou odpovědnost za používání tohoto webu, včetně všech finančních poplatků, a slibujete, že jsou všechny poskytnuté informace o vaší osobě pravdivé a aktuální.

 

Pravidla bezpečnosti

Moc dobře chápeme, jak jsou pro vás vaše soukromé údaje důležité, a tak k jejich ochraně používáme kvalitně zabezpečené servery.

Náš kontrolní proces využívá standardní SSL šifrování, které zajišťuje diskrétnost a bezpečnost všech vašich informací.

 

Zásady přepravy

Do všech zemí požadovaných našimi zákazníky poskytujeme rychlé, spolehlivé a diskrétní doručovací služby, přičemž všechny objednávky odesíláme během 1-2 pracovních dní.

 

Doručení EMS (expres s online sledováním zásilky)

Zákazníkům preferujícím rychlejší službu můžeme nabídnout doručení EMS, přičemž taková objednávka je odeslána expresní poštou a její doručení zabere obvykle 5-9 dní. Všimněte si, že termín pro tuto metodu činí 14 dnů. U všech objednávek poskytujeme našim zákazníkům sledovací kód, který je jim odeslán okamžitě poté, co jsou odeslány.

 

Standardní doručení (Registrovaná letecká dodávka)

Doručení takové zásilky zabere obvykle 14-21 dní od data objednání s tím, že lhůta pro tento způsob dodání činí 30 dní. Jak bylo uvedeno výše, všechny objednávky jsou odeslány diskrétně a jsou doručeny do vaší poštovní schránky. Balíčky odeslané touto poštovní službou NELZE sledovat.

Všechny víkendové objednávky jsou zpracovávány v pondělí, přičemž o jejich odsouhlasení a odeslání budete automaticky informováni emailem.

V sobotu a neděli žádné objednávky nevyřizujeme. Prosím, před jejich odesláním nám na jejich zpracování dopřejte 2 pracovní dny.

Velké objednávky (více než 120 pilulek) odesíláme ve dvou různých zásilkách, které k vám nedorazí současně a stejně tak generické a značkové léky vám budou dodány samostatně v různé dny.

 

Záruka kvality

U VŠECH léků, které si u nás zakoupíte, a které jsou dodávány v originálním výrobním balení, zaručujeme jejich nejvyšší kvalitu a v případě, že si u nás pořídíte nějaký generický lék, můžete si být jistí, že je po chemické stránce identický a má stejný léčebný účinek jako ty značkové. Před nákupem svého léku se poraďte se svým lékařem. Pokud chcete získat jakékoliv další podrobnosti o vámi vybraném produktu, můžete nás před odesláním objednávky kdykoliv kontaktovat.

 

Záruka doručení

Pokud k vám vaše objednávka dorazí nějakým způsobem poškozená nebo v ní něco chybí, zaručujeme vám její zcela bezplatné vrácení. Stačí nás jen kontaktovat a my vám ji pošleme znovu. Je to jeden ze způsobů zaručení našeho kompletního a efektivního servisu.

 

Ověření stavu objednávky

Všem našim zákazníkům zaručujeme možnost správy svého účtu a kontroly stavu objednávky online a v reálném čase. K dispozici jsme vám 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, přičemž kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, živého chatu nebo přes službu podpory zpětné vazby. Jsme tu, abychom odpověděli všechny vaše dotazy, a zaručujeme vám, že svou odpověď dostanete okamžitě.

 

Zrušení objednávky

Svou objednávku můžete zrušit do 24 hodin od objednání nebo dříve, než byla vaše objednávka odeslána. Využijte, prosím, k tomuto účelu službu podpory zpětné vazby, živý chat nebo telefon a jeden z našich zástupců se s vámi velmi brzy spojí.

 

Podmínky vrácení peněz a zboží

Do objednávkového formuláře nezapomeňte zadat platnou dodací adresu, protože jakákoliv chyba může způsobit nedodání vámi objednaných produktů. Před odesláním objednávky proto doporučujeme všechny uvedené údaje důkladně zkontrolovat a v případě, že si všimnete, že byla vaše adresa zadána nesprávně, co nejdříve nás kontaktujte, abychom mohli tuto chybu napravit. Pokud jste totiž svou objednávku neobdrželi z důvodu uvedení nesprávné adresy dodání, nebude vám poskytnuta žádná náhrada.

V případě, že nebudete s účinkem našeho produktu dostatečně spokojeni, můžete svou zásilku na námi uvedenou adresu do 30 dnů vrátit. Jakmile váš balíček obdržíme, zahájíme proces refundace.

 

Podmínky chargebacku

Jak si můžete všimnout, chargebacky nevítáme a všechny spory obvykle vyřizujeme na základě jejich ohlášení nebo prostřednictvím telefonického oznámení. Pokud o nějaký chargeback související s vaší objednávkou přesto požádáte, může vám být zakázáno dále objednávat nejen na všech přidružených webech, ale také na všech stránkách farmaceutického oboru, takže možnost objednávat na jejich serverech vám bude zcela odepřena.

Ohlasy
Joe, Gate City
Děkuji, vše je jak má být. Balíček dorazil jak bylo naplánováno. Tisíceré díky za pomoc. Všechno šlo jako po másle. Oceňuji vaši pomoc a vynikající zákaznickou podporu.
Vanessa, Hermitage
Obdržela jsem objednávku a brzy budu dělat další.
Sidney, Churchill
Ceny jsou neuvěřitelně nízké. Pokud nechcete, aby vás oškubali, nakupujte tady. Udělal jsem už dvě objednávky a obě dorazily včas, jak na stránkách slibují.
čtěte více...

Možnosti Dopravy

Bezpečné Platební Proces.
Novinky
Ambulance staff to strike on 21 December
Services across England and Wales affected, but life-threatening calls will be responded to.
Strep A schools may be given preventive antibiotics
The drugs would be used to stop more cases of the bacterial infection that has killed some children.
Number of smokers drops as vaping rises, data shows
Data shows 13.3% of people smoked cigarettes in 2021 - down from 20.2% in 2011, while 7.7% vaped.
What is strep A and what are the symptoms to look out for?
Another UK child has died from this highly contagious infection. What should people look out for?